Oferta

Pielęgnacja biustu

Odpowiednia pielęgnacja piersi to bardzo ważna sprawa. Piersi to wyjątkowa część ciała – wymaga od kobiet specjalnej uwagi podczas codziennej pielęgnacji. Skóra na biuście jest wyjątkowo cienka, wrażliwa, a przez to narażona na utratę jędrności i elastyczności. Przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków, jakimi dysponujemy, w bezpieczny sposób zadbamy o ten niezwykły atrybut kobiecości!

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY

Zabieg idealny dla przyszłych i obecnych mam

Zabieg ma na celu przywrócenie odpowiedniego napięcia, jędrności i elastyczności skóry biustu. Dedykowany jest głównie kobietom planującym zostać mamą oraz młodym mamom chcącym w krótkim czasie powrócić do formy. Dzięki poprawie elastyczności skóry zmniejszone zostaje ryzyko powstawania rozstępów w trakcie jej rozciągania.

Zabieg polega na wykonaniu odpowiednio dobranego peelingu , aplikacji ampułki ze skoncentrowaną substancją aktywną, mającą na celu ujędrnić i uelastycznić skórę biustu, końcowy etap zabiegu stanowi nałożenie odpowiednio dobranej do potrzeb skóry maski odżywczej. Dbając o pełne bezpieczeństwo i komfort zabiegu, wykorzystujemy bezpieczne preparaty z wysoko wyselekcjonowanymi składnikami.

Czas trwania zabiegu ok. 40-50 minut.

Częstotliwość powtarzania zabiegu:

Ilość zabiegów ujędrniających dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od występujących problemów i potrzeb.

Wskazania do zabiegu:

 • utrata napięcia, jędrności i elastyczności skóry biustu
 • zagrożenie powstania rozstępów
 • ciąża, okres powrotu do formy po porodzie

Efekty zabiegu:

 • gładka, jędrna i nawilżona skóra biustu
 • uniesienie biustu
 • przeciwdziałanie rozstępom na biuście

Postępowanie po zabiegu:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

CENA

Cena za 1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Zabieg ujędrniający biustu – idealny dla przyszłych i obecnych mam 120 zł 310 zł


MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLIC BIUSTU

Zabieg mający na celu przywrócenie elastyczności i napięcia skóry, zwłaszcza u kobiet po okresie ciąży, karmienia piersią, lub też po zbyt szybkim odchudzaniu się. Zabieg ten zawsze poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

BODY DREAM DELUXE

Body dream deluxe

Nawilżenie, regeneracja i odświeżenie. Zabieg idealny do skóry dekoltu.

Stres, modyfikowana żywność, wszechobecne konserwanty, dym papierosowy … To jedne z wielu czynników przyspieszających procesy starzenia się skóry. Skóra wygląda na zmęczoną, staje się matowa i szorstka. Tkanka skórna traci elastyczność i sprężystość, a drobne linie i zmarszczki są coraz bardziej widoczne – zwłaszcza na jednym z delikatniejszych miejsc,czyli dekolcie.

Zabieg Body Dream Deluxe przeciwdziała tym procesom. Wysoce skuteczna kompozycja składników aktywnych, które złuszczają i odżywiają skórę, daje widoczne i trwałe efekty: ujędrnia i wzmacnia skórę dekoltu oraz modeluje kontury ciała. Intensywnie nawilżona skóra znów staje się gładka, miękka i jędrna.

Zabieg polega na odpowiednio dobranym peelingu, aplikacji skoncentrowanej ampułki, ujędrniająco-liftingującym masażu szyi i dekoltu, który przeciwdziała pogłębianiu się zmarszczek. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja maski o silnym działaniu przeciwstarzeniowym.

Czas trwania zabiegu ok. 30-40 minut.

Częstotliwość powtarzania zabiegu:

Ilość zabiegów ujędrniających dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta, w zależności od występujących problemów i potrzeb.

Wskazania do zabiegu:

 • utrata jędrności i elastyczności skóry dekoltu
 • drobne linie i zmarszczki na dekolcie
 • skóra szara, zmęczona

Efekty zabiegu:

 • jędrna, wzmocniona skóra dekoltu
 • wymodelowane kontury ciała
 • odżywiona skóra

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • przerwanie ciągłości skóry
 • alergia na składniki preparatu
 • opryszczka
 • łuszczyca

Postępowanie po zabiegu:

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

CENA

Cena za 1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
Body dream deluxe – nawilżenie, regeneracja i odświeżenie 180 zł 490 zł